Aktualności

Marek Drzewiecki

 W dniu 21-07-2016 miał miejsce czwarty w tym roku spacer fotograficzny.
Miał on dość nietypowy przebieg. Otrzymaliśmy zlecenie na przygotowanie serii zdjęć z różnych miejsc w powiecie lęborskim. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym.

Pierwszym punktem tego spaceru był kościół w Sarbsku. Zabytkowa budowla tego dnia dostępna była również wewnątrz, co skwapliwie wykorzystaliśmy.
Kolejnym punktem trasy był Nowęcin. Umiejscowiony tam pałac oraz stadnina koni. Te jednak z powodu upału wolały cień stajni.
Stamtąd niewielki już krok nad jezioro Sarbsko. Błękitne niebo, błękitna woda. Nic więc dziwnego że młodzież wykorzystywała czas kanikuły na wodne igraszki.
Największym punktem wycieczki była Łeba. Ten nadmorski kurort o tej porze roku pęka w szwach od turystów. Port tętni życiem. Statki wycieczkowe wszelkiej maści i wielkości co chwila przybijają i odbijają od nabrzeża. Marina zapełniona jachtami wielu bander. Tam też spotkaliśmy sympatyczną parę na niewielkiej żaglówce.
Ostatnim i w sumie najważniejszym punktem naszej eskapady był zachód słońca oraz wschód księżyca. Obydwa te zjawiska chcieliśmy uchwycić jako tło dla wiatraków. 
Czy nasz cel powiódł się? Oceńcie sami.

 Reporterskie zdjęcia ze spaceru można obejrzeć w galerii.
Zdjęcia uczestników spaceru już niebawem w galerii.

Trasa naszej wędrówki przebiegała tak:

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj